Schoolteam

 

Ons schoolteam bestaat uit de directie, teamleden en onderwijs ondersteunend personeel (onderwijsassistenten, conciërge en administratief medewerker) Zij zijn intensief betrokken bij de ontwikkeling van alle leerlingen. Tevens zijn er in diverse groepen stagiaires aanwezig.

In het schooljaar 2018-2019 werkt de school met twee kleutergroepen. Vanaf groep 3 zijn de groepen homogeen samengesteld.

Op 1 oktober 2018 telde de school in totaal 144 leerlingen. De groepen tellen gemiddeld 20 leerlingen. Het totale aantal leerlingen is het laatste jaar (licht) toegenomen van 139 naar de genoemde 144 leerlingen.

Kinderen met (leer)achterstanden krijgen extra begeleiding. Onder andere van onze onderwijsassistenten.



Laatste nieuws

Informatie ouders
Informatie ouders
07/01/2019
De school werkt met het ouderplatform social schoo..
 

Medewerkers

 
C.  Akkar (Chaimae)
C. Akkar (Chaimae)
Administratief medewerker
c.akkar@bsonzewereld.nl
 
M.  Boerman (Marjolein)
M. Boerman (Marjolein)
Leerkracht
m.boerman@bsonzewereld.nl
 
P.D.  Chelarah (Patricia)
P.D. Chelarah (Patricia)
Leerkracht
p.chelarah@bsonzewereld.nl
 
S.  El Madani (Sana)
S. El Madani (Sana)
Onderwijsassistent
s.elmadani@bsonzewereld.nl
 
K.R.  Flohr (Kelly)
K.R. Flohr (Kelly)
Leerkracht
k.flohr@bsonzewereld.nl
 
G.E.M.  Fräser (Guanita)
G.E.M. Fräser (Guanita)
Leerkracht
g.fraser@bsonzewereld.nl
 
C.E.  Holtrop (Lotte)
C.E. Holtrop (Lotte)
Leerkracht
l.holtrop@bsonzewereld.nl
 
R.F.  Jubitana (Roline)
R.F. Jubitana (Roline)
Onderwijsassistent
r.jubitana@bsonzewereld.nl
 
E.  Kerst (Tina)
E. Kerst (Tina)
Leerkracht
e.kerst@bsonzewereld.nl
 
C.M.  Kolf (Marcia)
C.M. Kolf (Marcia)
Leerkracht
m.kolf@bsonzewereld.nl
 
 

Medewerkers

 
J.R.  Mac Donald (Jo-Ann)
J.R. Mac Donald (Jo-Ann)
Leerkracht
j.macdonald@bsonzewereld.nl
 
N.M.  Martina (Eldert)
N.M. Martina (Eldert)
Conciërge
e.martina@bsonzewereld.nl
 
R.J.W van de Meent (Ron)
R.J.W van de Meent (Ron)
Directeur
r.vandemeent@bsonzewereld.nl
 
A.T.  Molenaar (Atie)
A.T. Molenaar (Atie)
Leerkracht
a.molenaar@bsonzewereld.nl
 
A. van Muijen (Anne-marie)
A. van Muijen (Anne-marie)
Schoolcoördinator
a.vanmuijen@bsonzewereld.nl
 
Y.  Nurtas (Yildiz)
Y. Nurtas (Yildiz)
Leerkracht
y.nurtas@bsonzewereld.nl
 
M.  O'Niel (Mia)
M. O'Niel (Mia)
Schoolcoördinator
m.oniel@bsonzewereld.nl
 
L.I.  Sheer-Kortzorg (Ligia)
L.I. Sheer-Kortzorg (Ligia)
Leerkracht
l.kortzorg@bsonzewereld.nl
 
M.  Sofan-Tanase (Maria)
M. Sofan-Tanase (Maria)
Leerkracht bewegingsonderwijs
m.sofan@bsonzewereld.nl