Schoolteam

 

Ons schoolteam bestaat uit de directie, teamleden en andere medewerkers die intensief bij de school betrokken zijn. Ook worden er stagiaires op onze school opgeleid. De bovenstaande afbeelding is (nog steeds) een afspiegeling van de huidige samenstelling van het team. Er zijn ook personeelsleden die remedial teaching geven. Dat betekent, dat kinderen met achterstanden extra les en oefening krijgen. Verder zijn er klassenassistenten, is er een concierge en een administratieve medewerker.

In het schooljaar 2018-2019 werkt de school met twee kleutergroepen. Vanaf groep 3 zijn de groepen homogeen samengesteld. De groepen tellen gemiddeld 20 leerlingen. Op 1 oktober 2018 telde de school in totaal 144 leerlingen. Het aantal leerlingen was op toegenomen in vergelijking met de teldatum van het jaar daarvoor.



Laatste nieuws

Informatie ouders
Informatie ouders
07/01/2019
De school werkt met het ouderplatform social schoo..
 

Medewerkers

 
C. Akkar  Akkar (Chaimae)
C. Akkar Akkar (Chaimae)
Administratief medewerker
c.akkar@bsonzewereld.nl
 
M.  Boerman (Marjolein)
M. Boerman (Marjolein)
Leerkracht
m.boerman@bsonzewereld.nl
 
P.D.  Chelarah (Patricia)
P.D. Chelarah (Patricia)
Leerkracht
p.chelarah@bsonzewereld.nl
 
S.  El Madani (Sana)
S. El Madani (Sana)
Onderwijsassistent
s.elmadani@bsonzewereld.nl
 
A.E.H.   Elliot-Ekker (Aleid)
A.E.H. Elliot-Ekker (Aleid)
Leerkracht
a.ekker@bsonzewereld.nl
 
K.R.  Flohr (Kelly)
K.R. Flohr (Kelly)
Leerkracht
k.flohr@bsonzewereld.nl
 
G.E.M.  Fräser (Guanita)
G.E.M. Fräser (Guanita)
Leerkracht
g.fraser@bsonzewereld.nl
 
C.E.  Holtrop (Lotte)
C.E. Holtrop (Lotte)
Leerkracht
l.holtrop@bsonzewereld.nl
 
R.F.  Jubitana (Roline)
R.F. Jubitana (Roline)
Onderwijsassistent
r.jubitana@bsonzewereld.nl
 
E.  Kerst (Tina)
E. Kerst (Tina)
Leerkracht
e.kerst@bsonzewereld.nl
 
 

Medewerkers

 
C.M.  Kolf (Marcia)
C.M. Kolf (Marcia)
Leerkracht
m.kolf@bsonzewereld.nl
 
N.M.  Martina (Eldert)
N.M. Martina (Eldert)
Conciërge
e.martina@bsonzewereld.nl
 
R.J.W van de Meent (Ron)
R.J.W van de Meent (Ron)
Directeur
r.vandemeent@bsonzewereld.nl
 
A.T.  Molenaar (Atie)
A.T. Molenaar (Atie)
Leerkracht
a.molenaar@bsonzewereld.nl
 
A. van Muijen (Anne-marie)
A. van Muijen (Anne-marie)
Schoolcoördinator
a.vanmuijen@bsonzewereld.nl
 
Y.  Nurtas (Yildiz)
Y. Nurtas (Yildiz)
Leerkracht
y.nurtas@bsonzewereld.nl
 
M.  O'Niel (Mia)
M. O'Niel (Mia)
Schoolcoördinator
m.oniel@bsonzewereld.nl
 
I  Oosterom (Isabel)
I Oosterom (Isabel)
Leerkracht
i.oosterom@bsonzewereld.nl
 
L.I.  Sheer-Kortzorg (Ligia)
L.I. Sheer-Kortzorg (Ligia)
Leerkracht
l.kortzorg@bsonzewereld.nl
 
M.  Sofan-Tanase (Maria)
M. Sofan-Tanase (Maria)
Leerkracht bewegingsonderwijs
m.sofan@bsonzewereld.nl