Schoolteam

 

 

Ons schoolteam bestaat uit de directie, teamleden en andere medewerkers die intensief bij de school betrokken zijn. Ook worden er stagiaires op onze school opgeleid.

Niet alle teamleden hebben een groep.

Er zijn ook mensen die Remedial teaching geven. Dat betekent dat kinderen met achterstanden extra les en oefening krijgen. Verder zijn er klassenassistenten, is er een concierge en administratieve medewerkers.



Laatste nieuws

Medewerkers

 
C. Akkar  Akkar (Chaimae)
C. Akkar Akkar (Chaimae)
Administratief medewerker
c.akkar@bsonzewereld.nl
 
J.  de Vries (Janneke)
J. de Vries (Janneke)
Leerkracht
j.devries@bsonzewereld.nl
 
S.  El Madani (Sana)
S. El Madani (Sana)
Onderwijsassistent
s.elmadani@bsonzewereld.nl
 
G.E.M.  Fräser (Guanita)
G.E.M. Fräser (Guanita)
Leerkracht
g.fraser@bsonzewereld.nl
 
L.J.J.  Hanraads (Linda)
L.J.J. Hanraads (Linda)
Directeur
l.hanraads@bsonzewereld.nl
 
C.E.  Holtrop (Lotte)
C.E. Holtrop (Lotte)
Leerkracht
l.holtrop@bsonzewereld.nl
 
R.F.  Jubitana (Roline)
R.F. Jubitana (Roline)
Onderwijsassistent
r.jubitana@bsonzewereld.nl
 
C.M.  Kolf (Marcia)
C.M. Kolf (Marcia)
Leerkracht
m.kolf@bsonzewereld.nl
 
N.M.  Martina (Eldert)
N.M. Martina (Eldert)
Conciërge
e.martina@bsonzewereld.nl
 
A.T.  Molenaar (Atie)
A.T. Molenaar (Atie)
Leerkracht
a.molenaar@bsonzewereld.nl
 
 

Medewerkers

 
A. van Muijen (Anne-marie)
A. van Muijen (Anne-marie)
Schoolcoördinator
a.vanmuijen@bsonzewereld.nl
 
K.  Neve (Kimberly)
K. Neve (Kimberly)
Onderwijsassistent
k.neve@bsonzewereld.nl
 
Y.  Nurtas (Yildiz)
Y. Nurtas (Yildiz)
Leerkracht
y.nurtas@bsonzewereld.nl
 
M.  O'Niel (Mia)
M. O'Niel (Mia)
Schoolcoördinator
m.oniel@bsonzewereld.nl
 
I  Oosterom (Isabel)
I Oosterom (Isabel)
Leerkracht
i.oosterom@bsonzewereld.nl
 
M.  Orhan (Melek)
M. Orhan (Melek)
Leerkracht
m.orhan@bsonzewereld.nl
 
L.I.  Sheer-Kortzorg (Ligia)
L.I. Sheer-Kortzorg (Ligia)
Leerkracht
l.kortzorg@bsonzewereld.nl
 
D. van Someren (Debby)
D. van Someren (Debby)
Leerkracht
d.vansomeren@bsonzewereld.nl
 
S.A.C. van Veldhuizen (Sergio)
S.A.C. van Veldhuizen (Sergio)
Leerkracht bewegingsonderwijs
s.vanveldhuizen@bsonzewereld.nl
 
M.L.  Wijngaarde (Marian)
M.L. Wijngaarde (Marian)
Leerkracht
m.wijngaarde@bsonzewereld.nl